Fotografická měřítka

Fotografická měřítka-obrazek

Dodáváme několik druhů fotografických měřítek. Jedná se o měřítka plastová a papírová.Fotografické plastové měřítko rovné: Fotografické měřítko je vyrobeno z plastu tloušťky 1 mm. Plastové měřítko je oboustranné. Jedna strana je černá s bílým potiskem, druhá strana je bílá s černým tiskem.
Na fotografickém měřítku jsou vyznačeny jednak rozměry (po 1 mm na bílé straně a po 5 mm na černé straně), dále černobílá šachovnice o velikosti políčka 10 x 5 mm, kružnice se záměrným křížem a jemná mřížkovaná plocha pro potřeby přesného zaostření. Měřítko je dlouhé 300mm.Fotografické měřítko pravoúhlé: Fotografické měřítko je vyrobeno z plastu tloušťky 1mm. Plastové měřítko je oboustranné. Jedna strana je černá s bílým potiskem, druhá strana je bílá s černým tiskem.
Na fotografickém měřítku jsou vyznačeny jednak rozměry (po 1 mm na bílé straně a po 5 mm na černé straně), dále černobílá šachovnice o velikosti políčka 10 x 5 mm, kružnice se záměrným křížem a jemná mřížkovaná plocha pro potřeby přesného zaostření. Delší strana je dlouhá 300mm a kratší strana má délku 150mm.Fotografické měřítko papírové samolepící: měřítko je vytištěno na papírové samolepce. Vzhled a rozměry měřítka jsou stejné jako u bílé strany plastového měřítka rovného. Měřítko je vhodné pro použití, jako jednorázové v kontaminovaném prostředí.Fotografické měřítko v roli: měřítko je samolepící a je vhodné pro použití na zakřivených površích nebo jiných tvarových nerovnostech. Měřítko je bílé s černým potiskem. Dělení měřítka je po 1mm v délce 300mm. Návin měřítka je 12m. Takže na celém návinu je cca 40 měřítek. K měřítku lze také objednat kovový držák, který usnadní práci s měřítkem včetně jeho dělení.Fotografické měřítko v roli malé: jedná se o samolepící měřítko s bíločerným potiskem. Dělení je po 1mm, 0,5cm a 5cm. Celkový návin je 10m. Šířka měřítka je 10mm.