Souprava pro zajišťování pachových stop

 Souprava pro zajišťování pachových stop-obrazek

Souprava obsahuje:
2ks peán 250mm
2ks pinzeta 250mm
1ks nůžky
20ks jednorázové rukavice (10 párů)
1ks transportní obal na 6ks pachových konzerv
1ks popruh na nesení soupravy

Pro horkovzdušnou sterilizaci doporučujeme nástroje české výroby


Všechny komponenty soupravy jsou umístěny v transportním obalu. Peány a pinzety jsou umístěny v oddělené části, kterou lze uzavřít tak, aby nedocházelo ke styku nástrojů a pachových konzerv.
V transportním obalu je místo pro doplnění vlastního materiálu (kancelářské a psací potřeby, samolepící popisky atd.). Případně lze soupravu doplnit podle potřeb a požadavků uživatele.
Pro sterilizaci nástrojů nabízíme horkovzdušný sterilizátor firmy MELAG , sterilizační materiál finské firmy WIPAK MEDICAL a impulzní svářečku IS 300 CD.
Pro horkovzdušnou sterilizaci se používá jednorázový plastový rukáv, do kterého se vloží jeden peán a jedna pinzeta, pomocí svářečky se zataví a potom je lze sterilizovat. V takto zataveném stavu vydrží nástroje sterilní po dobu 6-ti měsíců.
V případě použití jiného typu sterilizace nástrojů ( např. parní), dodáváme sterilizátory ECOSTERI a sterilizační materiál WIPAK MEDICAL. Pro tento typ sterilizace jsou vhodné samolepící sáčky. Sterilizace potom probíhá stejným způsobem jako v předešlém případě.


 

Zásobní sada lahví pro pachové stopyNa základě požadavků techniků, zajišťujících pachové stopy, nabízíme zásobní sadu lahví. Sada je uložena v transportním obalu rozměrů 46 x 33 x 17,5 cm. To umožní uložení 8 ks zásobních lahví. Vnitřní prostor je rozdělen příčkami, což usnadní i uložení i menšího počtu lahví bez nebezpečí jejich rozbití či jiného poškození. Sadu si technik bere na místo činu pokud předpokládá, že bude potřebovat zajistit na místě činu více než 6 pachových stop.

Uvnitř je standardně upevněna koženková deska pro uložení dalších drobných potřeb technika.