Obalový materiál

Obalový materiál-obrazek

Polyetylénové sáčky se zipem
Dodáváme tyto rozměry:
4 x 6, 6 x 8, 7 x 10, 8 x 12, 10 x 15, 12 x 17, 15 x 22, 18 x 25, 20 x 30, 25 x 35, 30 x 40
Rozměry jsou uvedeny v cm.
Minimální odběr od jednoho rozměru je 100ks.
Bezpečnostní sáčky: sáčky jsou opatřeny vysoce lepivou páskou, která po zalepení zajišťuje, že s vloženými předměty nebude manipulováno bez vědomí majitele. Dále jsou sáčky opatřeny plochou, na kterou se dají napsat informace potřebné k uloženým předmětům. Sáčky jsou vhodné pro uložení vzorků z místa činu, pro ukládání do nočních trezorů apod.

Dodáváme tyto rozměry: 145 x 210, 195 x 265, 295 x 395.
Rozměry jsou uvedeny v mm.
Plomby: dodáváme různé druhy plomb vhodných pro plombování vaků, tašek, pouzder pro přepravu dokumentů, různých kontejnerů (pošty, potravinářský průmysl, peněžnictví apod.). Plomby plně nahradí klasické olověné plomby a mohou být páskové, závěsné, zástrčné apod. Jejich výhodou je, že mohou mít na sobě čárový kód nebo numerické číslování, případně i logo uživatele.
Trubičky s uzávěry: trubičky jsou vyrobeny buď z průhledného materiálu PETG plast a nebo z tvrdého papíru obr.1. Jak plastové, tak i papírové trubičky jsou opařeny z obou stran pružnými plastovými krytkami. Jsou vhodné pro ukládání vzorků z místa činu, které by mohly poškodit polyetylénový sáček (injekční stříkačky, nože apod.) a teprve potom je uložit např. do bezpečnostního sáčku. Dále je možné v trubičkách uchovávat daktyloskopické štětce, magnetické aplikátory apod. Trubičky se dodávají v průměrech od 5mm až do 65mm, nařezané na potřebnou délku.
Na obrázcích jsou příklady umístění různých předmětů do plastových trubiček.